Dom narożny szeregowy z 14 arową działką/Lwowska
1 308 088 zł
9 741.5 PLN/m²
Opis nieruchomości
Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 4 pokojowy domu w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim o powierzchni 134,28 m2 z 14 arową działką. Lokal znajduje się w kameralnej inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej, dwulokalowej w Krasnem, 500 m od ul. Lwowskiej w Rzeszowie.
Zalety inwestycji:
– Kameralne osiedle bezczynszowych mieszkań w zabudowie szeregowej dwulokalowej,
– Nowoczesna bryła budynku
– Unikatowy projekt o funkcjonalnym układzie pomieszczeń
– “Wieczna elewacja” wykonana z palonego drewna (odporność na ogień i brak konieczności konserwacji)
– Ogrzewanie podłogowe w całym budynku
– Indywidualne opomiarowanie
– Zagospodarowanie terenu
– Instalacja klimatyzacji z jedną jednostką
– Rolety elektryczne zewnętrzne
– Wysoka jakość zastosowanych materiałów
– Bez podatku PCC i prowizji
Parametry nieruchomości:
Parter:
Salon + aneks kuchenny – 30,3 m2,
Łazienka – 4,12 m2,
Wiatrołap – 3,93 m2
Komunikacja- 11,56 m2
Piętro:
Komunikacja – 14,92 m2
Łazienka – 7,02 m2
Pokój – 17,31 m2
Pokój – 9,92 m2
Sypialnia – 14,94 m2
Łazienka – 4,09 m2
Do nieruchomości przynależą:
– I Balkon – 8,1 m2
– II Balkon – 2,9 m2
– 14 ar działki
– garaż w bryle budynku – 19,08 m2
– 2 miejsca postojowe,
Lokalizacja:
Inwestycja znajduje się w Krasnem, zapewniającej szybki dojazd do wszystkich ciągów komunikacyjnych. Miejsce idealne dla osób ceniących bardzo krótki czas dojazdu do centrum Miasta Rzeszowa, jak i Łańcuta.
W pobliskiej okolicy:
– 1,5 km przedszkole/ szkoła/ hala sportowa
– 550 m sklep spożywczy
– 300 m przystanek autobusowy
– Tereny rekreacyjne
Oferta dotyczy budynku nr 1
*mieszkanie oddawane w stanie deweloperskim.