WRÓĆ

Idealna pod dom | 12,95a | Dynów | Blisko natury

Dynów

159 000 zł

12 277.99 PLN/m²

Powierzchnia
12.95 m²
Typ nieruchomości
Działki
Typ transakcji
Sprzedaż
Liczba pięter
0

Opis nieruchomości

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż atrakcyjną działkę z warunkami zabudowy
o powierzchni 12,95 ara, położoną w malowniczej miejscowości Dynów (powiat rzeszowski). Działka o numerze ewidencyjnym 1648/1 to idealne miejsce dla osób szukających przestrzeni pod budowę domu jednorodzinnego w spokojnej okolicy, z jednoczesnym dostępem do infrastruktury miejskiej.
Dostępne wyłącznie w biurze Reformacka Nieruchomości.
 
Zalety nieruchomości:
– dobry dojazd do Rzeszowa oraz innych kluczowych miejscowości regionu.
– optymalna wielkość działki pozwala na swobodną aranżację ogrodu oraz budowę przestronnego domu.

Kluczowe informacje:
– numer działki 1648/1,
– obręb Dynów (0001),
– powierzchnia 12,95a (1295m2),
– identyfikator: 181601_1.0001.1648/1.

Lokalizacja:
– Dynów to miasto z duszą, położone nad Sanem, oferujące piękne krajobrazy Pogórza Dynowskiego.

W pobliżu:
– sklepy usługowe,
– placówki edukacyjne.

Media:
– prąd – działka sąsiednia, 
– gaz – działka sąsiednia, 
– ujęcie wody własne, 
– kanalizacja przy ul. Polnej w drodze (warunki). 
 
Zakup inwestycji wiąże się  koniecznością uiszczenia prowizji na rzecz biura nieruchomości w wysokości ustalonej indywidualnie.
 
Zapraszamy do kontaktu.

Zapytaj o ofertę?

Lokalizacja

    Zobacz również

    Budowlana, widokowa działka z WZ.

    114 192 zł
    14.64 m2

    Dylągówka

    Top oferta

    Dom parterowy przy lesie – 10 minut od Łańcuta.